Xiaomi’nin yeni amiral gemisi katili modeli çok renkli bir yelpazede karşımıza çıkacak

Xiaomi‘nin yeni akıllı telefonu CIVI 4 Pro, önümüzdeki 21 Mart’ta tüketicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Bu cihaz, 2024’ün öne çıkan modellerine yönelik olarak tasarlanmış, Snapdragon 8 Gen 3 yonga setinin biraz daha sadeleştirilmiş hali olan Snapdragon 8s Gen 3 ile güçlendirilmiş olacak.

Xiaomi tarafından yapılan bir Weibo paylaşımına göre, CIVI 4 Pro dört farklı renk seçeneğiyle sunulacak: İlkbahar Yeşili, Yumuşak Pembe, Meltem Mavisi ve siyah. Özellikle İlkbahar Yeşili renk seçeneği, yeni bir “renkli yaldızlama” işlemi sayesinde doğal ilkbahar renkleri ve suyun akışını anımsatan desenlerle dikkat çekiyor. Bu renk seçeneği ayrıca, muhtemelen vegan deriden yapılmış dokulu bir arka yüze sahip olacak.

Xiaomi’nin yeni amiral gemisi katili modeli çok renkli bir yelpazede karşımıza çıkacak

CIVI 4 Pro‘nun tasarımına dair yayınlanan tanıtım videosu, üst merkezde yer alan hap şeklinde bir kamera dizilimi olduğunu gösteriyor. Cihazın çerçeveleri eşit ve kenarları düz tasarlanmış. Kamera sisteminin Leica markalı olduğu ve genellikle Leica tarafından ayarlanmış kameraların bulunduğu belirtiliyor.

Ek olarak, CIVI 4 Pro’nun 6.55 inç boyutunda 2400×1080 çözünürlüğünde OLED bir ekranla gelmesi bekleniyor ve bu ekran 120Hz tazeleme hızına ve 240Hz dokunmatik örnekleme hızına sahip. Cihazda bulunan Snapdragon 8s Gen 3 yonga setinin ise 3.0GHz’e kadar çıkabilen bir zirve saat hızına sahip olduğu ifade ediliyor. Xiaomi‘nin bu yeni akıllı telefon modeli hakkında daha fazla detayın yakında açıklanması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x